مارا دنبال کنید:
امروز سه شنبه 12 مهر

آنچه خواهید دید2


توضیحات

آنچه در این قسمت خواهیم دید 

تالاب انزلی که دراای جانداران مهاجر زیادی است از 250 گونه، در دل این مرداب هم گیاه دانه مردابی به وفور دیده می شود.

ماسوله شهری با بافت قدیمی این شهر که در کوهستان هست نوع معماری خاصب دارند در این منطقه خانه به حالت پلکانی همگی بر روی بام هم دیگر قرار گرفته اند بیشتر خانه های تبدیل به موزه و مکان تفریحی و دیدنی شده اند .

خیابان سی تیر جذاب ترین و خوشمزه ترین و قدیمی ترین خیابان تهران که در مرکز شهر قرار دارد ف در این خیابان کانکس های زیادی اسکان دارند که هر یک نوعی غذا را سرو میکند و در اختیار مردم میگذارد .

زرتشتی دوزی یا سوزن دوری که البته این دو در نوع آئینه کاری باهم تفاوت هایی هم دارند ، افرادی که دوزنده این ها هستند نوع گویش خاصی هم دارند.

پنجه بافی شهر یزد البته این دست سازه بخاطر اغییر باور های مردم و زندگی آن ها به مرور دیگر کمتر دیده می شود اکثرا ایم سازه برای رفع بلا و چشم زخم و... ساخته میشد ، پنجه بافی از اسفند آن هم اسفند تازه تهیه می شود در کوهستان ها اسفند های تازه جمع می شود و این سازه ساخته می شود.

 خانه بومیان کیش با قدمت 200 سال ،این خانه بخش های مختلفی دارد مثلا مطبخ که در آن غذا های بومی خودشان پخته میشود.

با تشکر از آقای میراشرفی و برنامه دور نیست


ویدئوهای مرتبط

نظر خود را ثبت کنید

Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
تلویزیون گردشگری

تلویزیون اینترنتی کردشگری با به اشتراک گذاشتن ویدئو از نقاط مختلف و بکر ایران شما را با ایران و جهان از نزدیک آشنا میکند و راهکارهای گسترش صنعت گردشگری را در ایران و نقاط دیدنی جهان بررسی میکند و راهکارهای سفر ارزان را به شما آموزش میدهد.

تماس با ما

آدرس: ميدان دربند، كاخ سعدآباد، روبروي دفتر مديريت، ساختمان تلويزيون گردشگري
تلفن : ۰۹۱۲۲۰۵۱۰۵۸
پست الکترونیکی: tvsafar.info@gmail.com