مارا دنبال کنید:
امروز چهارشنبه 8 آذر

باغ موزه دفاع مقدس


توضیحات

🟢باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تهران محلی برای ارائه بخش اندکی از حماسه ملت ایران در دوران انقلاب و دفاع مقدس است. این باغ‌ موزه در کنار مجموعه‌های بزرگ فرهنگی و جاذبه های گردشگری تهران نظیر باغ کتاب تهران، کتابخانه ملی، فرهنگستان‌های جمهوری اسلامی، باغ هنر و مصلی بزرگ تهران قرار دارد، مجموعه‌ای که به‌عنوان قطب فرهنگی شهر تهران شناخته می‌شود. 

——————-___________—————-

🔺مطالعات اولیه پروژه باغ‌ موزه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت، در آذر ماه ۱۳۸۳ آغاز شد و پس از بررسی طرح اولیه طی جلسات متعدد، در ابتدای سال ۸۵ به تصویب رسید. سپس طراحی موزه به مسابقه گذاشته شد و ۲۵۰ گروه در مسابقه شرکت کردند که از بین آثار دریافتی ۴۲ اثر به دبیرخانه تحویل داده شد. این موزه با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی، شهردار تهران، اعضای شورای شهر و مقامات لشکری و کشوری در شهریور سال ۱۳۹۱ افتتاح شد. در اواخر سال ۱۳۹۵ با اعمال تغییراتی در ساختار و اهداف، این مجموعه به «موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس» تغییر نام داد. 


ویدئوهای مرتبط

نظر خود را ثبت کنید

Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
تلویزیون گردشگری

تلویزیون اینترنتی کردشگری با به اشتراک گذاشتن ویدئو از نقاط مختلف و بکر ایران شما را با ایران و جهان از نزدیک آشنا میکند و راهکارهای گسترش صنعت گردشگری را در ایران و نقاط دیدنی جهان بررسی میکند و راهکارهای سفر ارزان را به شما آموزش میدهد.

تماس با ما

آدرس: ميدان دربند، كاخ سعدآباد، روبروي دفتر مديريت، ساختمان تلويزيون گردشگري
تلفن : ۰۹۱۲۲۰۵۱۰۵۸
پست الکترونیکی: tvsafar.info@gmail.com