مارا دنبال کنید:
امروز دوشنبه 1 مرداد

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

کاربر گرامی؛ ضمن سپاس از انتخاب تلویزیون گردشگری لازم است پیش از خرید مورد نظر و تماشای فیلم، سریال و تئاتر، توافقنامه وقوانین ذیل را مطالعه فرمایید، تلویزیون گردشگری سرویس خود را تحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می‌گذارد و شمابه‌عنوان کاربران این سرویس ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه که ممکن است در آینده تغییر یابد، هستید.

این سرویس با نام تجاری "تلویزیون گردشگری" ثبت گردیده است و از حق کپی‌رایت برخوردار است. اگر در سایت‌های دیگر با مواردنقض کپی‌رایت تلویزیون گردشگری مواجه شدید، لطفاً آن را به سرویس پشتیبانی «تلویزیون گردشگری» به آدرس ایمیل زیرtvsafar.info@gmail.com   اطلاع دهید.

تمامی محتواهای ارائه شده در سرویس تلویزیون گردشگری در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

برای دسترسی به نمایش محتوای موردنظر، کاربر باید اقدام به خرید اشتراک نماید. خرید اشتراک در واقع به منزله خرید دسترسی به محتواهای تلویزیون گردشگری است.

خرید اشتراک صرفاً جهت استفاده از سرویس تلویزیون گردشگری است و هزینه اینترنت را شامل نمی‌شود.

تلویزیون گردشگری در صورت مشاهده هرگونه اقدام غیرمتعارف برای دسترسی به اشتراک، خرید و ورود، این حق را دارد که این اقدامات غیرمجاز را متوقف و در ادامه اشتراک کاربر را لغو کند.

اگر حساب کاربری و رمز عبور در اختیار شخص دیگری قرار بگیرد، مسئولیت آن بر عهدهٔ صاحب حساب کاربری خواهد بود – همچنین اگر حساب کاربری در اختیار افراد زیادی قرار بگیرد، تلویزیون گردشگری این اختیار را دارد که در هنگام ورود به‌حساب کاربری محدودیت‌هایی را (طبق صلاحدید خود) اعمال نماید. هر کاربر 2 بار امکان ورود با رمز را در هر 24 ساعت دارد و در صورتی که بیشتراز 2 بار با رمز وارد حساب کاربری شود، دفعات بعدی باید علاوه بر رمز، کد ارسال شده را هم وارد نماید. کاربر عزیز همچنین درفواصل مشخص باید حداقل یک‌بار با کد وارد حساب کاربری خود شوید تا اطمینان حاصل شود که به شماره همراه ارائه شده در زمان ثبت‌نام دسترسی دارید و مالک شماره همراه اطلاع دارد.

تعداد محتواهایی که کاربران با خرید اشتراک به آنها دسترسی پیدا می‌کنند ممکن است پیش از پایان مدت اعتبار اشتراک، تغییر یافته وفیلم‌ها یا سریال‌هایی به مجموع محتواها اضافه یا از آن حذف گردد. همچنین ممکن است با تغییر مکان جغرافیایی خود به سایرکشورها، دسترسی به تعدادی از محتواها که اجازه نشر در خارج از کشور ندارند را از دست بدهید.

تعداد محتواهایی که کاربران با خرید اشتراک به آنها دسترسی پیدا می‌کنند، ممکن است پیش از پایان مدت اعتبار اشتراک، تغییر یافته و فیلم یا سریال‌هایی به مجموع محتواها اضافه یا از آن حذف شود. مشاهده تمامی محتوای موجود در سایت تلویزیون گردشگری تنها از طریق IPهای داخل ایران امکان‌پذیر خواهد بود.

اعمال غیرقانونی و مغایر با قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران به هر نحو ممکن ممنوع است.

استفاده از سرویس تلویزیون گردشگری هیچگونه حقی را برای کاربران در ارتباط با مالکیت فیلم ها، سریال ها و به طور کلی هر محتوایارائه شده و انتشار یا پخش عمومی آنها چه از طریق سرویس تلویزیون گردشگری و چه از طرق دیگر ایجاد نمی کند. مسلم است باپرداخت مبلغ، شما می توانید خدمات خریداری شده را در بازه زمانی مشخص شده مشاهده کنید، اما مالک این محتوا نخواهید شد واجازه دانلود (به استثنای دانلود محافظت شده اپلیکیشن تلویزیون گردشگری) و بازنشر آن را ندارید.

تلویزیون گردشگری این حق را دارد که در صورت نیاز تغییراتی در قوانین ایجاد کرده یا مانع دسترسی به بعضی از قسمت‌های سرویس یا همه سرویس به طور موقت یا دائمی شود.

تلویزیون گردشگری این حق را دارد در صورت صلاحدید به‌منظور کاهش هزینه‌ها و جلوگیری از افزایش قیمت اشتراک‌ها در هر بخش ازمحتوا، نسبت به پخش تبلیغات اقدام نماید.

تلویزیون گردشگری با داشتن تنوع محتوایی این اختیار را به کاربر داده است تا خود طبق علایق و سلایق شخصی و اجتماعی خود، فیلم موردنظر خود را تماشا نماید، ما هیچ تضمینی بر اعتبار آنها و تأثیر مثبت یا منفی آنها بر مخاطب نخواهیم داشت.

ممکن است در آینده تغییراتی در این توافقنامه ایجاد شود که شامل نه محدود به حذف یا اضافه‌کردن مطالب و قوانینی به آن است که بلافاصله از نظر مسئولان سرویس لازم الاجراست؛ لذا کاربر موظف به‌مرور قوانین طی استفاده از سرویس تلویزیون گردشگری است تااز تغییرات احتمالی آن آگاه گردد. این تغییرات در شبکه‌های اجتماعی تلویزیون گردشگری به اطلاع کاربران خواهد رسید.

در قسمت مربوط به نظرات کاربران، انتشار مطالب خلاف یا نقض کننده قوانین جمهوری اسلامی ایران، مضر، تهدیدکننده، توهین‌آمیز،غیراخلاقی، افترا آمیز و مبتذل و همچنین مطالبی که به نژاد، گروه یا دسته خاصی از مردم توهین کند، ممنوع است در قسمت مربوط به نظرات کاربران، قرار دادن لینک‌هایی به سایت‌های غیرقانونی، غیراخلاقی یا مبتذل و همین‌طور سایت‌هایی که به هر نحو مناسبات فرهنگی، اخلاقی، عرفی یا قانونی جامعه را زیر پا می‌گذارند یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرند، ممنوع است.

هر کاربر در تلویزیون گردشگری حق ایجاد یک نام کاربری را دارد و ایجاد چند نام کاربری برای یک نفر جهت استفاده بیشتر ازتسهیلاتی که برخی اوقات توسط تلویزیون گردشگری در اختیار کاربران قرار می‌گیرد، ممنوع است. همچنین کاربران تلویزیون گردشگریحق واگذاری نام کاربری خود به فرد دیگر و یا استفاده از نام کاربری فرد دیگر را ندارند

محتواهای موجود توسط یک تهیه‌کننده یا شرکت تولیدی فیلم تهیه شده است. تلویزیون گردشگری تنها یک بستر نمایش این محتواها بودهو نقشی در تولید آنها نداشته، از این رو مسئولیتی در قبال محتوای ارائه شده ندارد.

در صورت بروز شرایط فورس ماژور (مانند سیل، زلزله، بلایای طبیعی و...) و پیش آمدهای خارج از کنترل تلویزیون گردشگری که منجربه قطع سرویس و ارائه خدمات شود، تا زمان برطرف شدن مشکل، این قرارداد معلق خواهد شد.

این توافقنامه مشروعیت و اعتبار خود را از قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران کسب می‌کند.

ترافیک مصرفی کاربران تلویزیون گردشگری، بر اساس سیاست‌ها و تنظیمات اپراتورهای مختلف اینترنتی به‌صورت تمام‌بها یا نیم‌بهامحاسبه خواهد شد و تلویزیون گردشگری تضمینی برای محاسبه ترافیک نیم‌بها برای کاربران خود نخواهد داشت.

در شرایطی که هم‌زمان با تماشای تلویزیون گردشگری، برنامه‌هایی نظیر فیلترشکن، تلگرام، مرورگر و یا سایر نرم‌افزارهای موجود درتلویزیون هوشمند، تبلت و گوشی تلفن همراه شما باز یا در حال دانلودکردن باشند، به طور طبیعی از حجم اینترنت شما کسر خواهد شدو این حجم مصرفی هیچ ارتباطی با استفاده از سرویس تلویزیون گردشگری نخواهد داشت.


حریم خصوصی کاربران در تلویزیون گردشگری:

در این بخش به کاربران توضیح خواهیم داد که از ایشان چه اطلاعاتی جمع‌آوری می‌شود و تلویزیون گردشگری با این اطلاعات چگونهبرخورد خواهد کرد. شایان ذکر است که تلویزیون گردشگری همواره اصول محرمانگی را در مورد اطلاعات شخصی کاربر را رعایت کرده و از این اطلاعات به نحو احسن محافظت می‌نماید. تلویزیون گردشگری اطلاعات شخصی کاربران را در اختیار اشخاص ثالث قرارنخواهد داد. البته به‌استثنای مواردی که به ‌موجب قانون موظف به انجام این کار باشد. چنانچه این اطلاعات به‌صورت غیرعمد یا بدون اطلاع و رضایت ما در دسترس شخص ثالثی قرار گیرد، تلویزیون گردشگری مسئولیتی نخواهد داشت

اطلاعاتی که شما در اختیار تلویزیون گردشگری قرار می‌دهید بدین‌گونه است که در فرآیند ثبت‌نام، اطلاعات مربوط به کاربر شامل نام ونام خانوادگی، آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه دریافت می‌گردد و در پایان ایمیلی جهت احراز هویت کاربر به آدرس ایمیل اعلام شده ازطرف وی فرستاده می‌شود. در صورت ثبت‌نام، با استفاده از نام کاربری در تلویزیون گردشگری اطلاعاتی از قبیل "فیلم‌های خریداری شده"، "ویرایش مشخصات"، "فیلم‌های دیده شده" و "سوابق پرداخت" نمایش داده می‌شوند. در قسمت ویرایش مشخصات، کاربرقادر است تا در صورت تمایل، اطلاعاتی نظیر "نام (به فارسی) "، "شماره تلفن همراه"، "نام کاربری" و "ایمیل" را به‌روزرسانی کند.

تلویزیون گردشگری اطلاعاتی که از حساب کاربران به طور خودکار بدست می‌آورد جهت تحلیل، بررسی و شخصی‌سازی خدمات خود وارائه پیشنهادات ویژهٔ نزدیک‌تر به سلیقه کاربران استفاده خواهد کرد. این اطلاعات به تلویزیون گردشگری کمک می‌کند تا سرویس خود رابهبود بخشیده و محتوای مرتبط‌تری با علایق هر کاربر به ایشان ارائه کند.

تلویزیون گردشگری  این اختیار را دارد، هنگام پخش فیلم به فراخور زمان و محتوا، برای کاربر تبلیغ نمایش دهد.

تلویزیون گردشگری جهت ارائه بهتر سرویس خود و اطلاع‌رسانی در خصوص طرح‌های ویژه و پیشنهاد تماشای فیلم‌های جدید و ... ممکن است از طریق ایمیل یا شماره تلفن همراه ثبت شده، اقدام به ارسال اطلاعاتی برای کاربران نماید. شما همواره می‌توانید با کلیککردن بر روی دکمه لغو اشتراک در انتهای ایمیل‌های اطلاع‌رسانی آنها را غیرفعال کنید.

لازم به ذکر است پلتفرم تلویزیون گردشگری برای سرویس‌دهی در داخل ایران طراحی شده است و به‌منظور استفاده از آن می‌بایست کاربران از ارائه‌دهندگان مجاز اینترنت مستقر در ایران جهت اتصال به تلویزیون گردشگری استفاده نمایند.

به بیان دیگر با توجه به موارد فنی و حقوقی کاربران نمی‌توانند با استفاده از vpn، فیلترشکن و یا هر روش دیگری از خارج کشور اقدام به استفاده از تلویزیون گردشگری نمایند.

تلویزیون گردشگری

تلویزیون اینترنتی کردشگری با به اشتراک گذاشتن ویدئو از نقاط مختلف و بکر ایران شما را با ایران و جهان از نزدیک آشنا میکند و راهکارهای گسترش صنعت گردشگری را در ایران و نقاط دیدنی جهان بررسی میکند و راهکارهای سفر ارزان را به شما آموزش میدهد.

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان کارگر شمالی، موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، ساختمان آرپا
تلفن : ۰۹۱۲۲۰۵۱۰۵۸
پست الکترونیکی: tvsafar.info@gmail.com