مارا دنبال کنید:
امروز یکشنبه 3 تیر

گشت و گذار در لندن - قسمت 8


توضیحات

دو تا از معروف‌ترین نقاط گردشگری لندن این دو میدان است، که خیلی هم از یکدیگر دور نبوده و به‌نوعی دروازه ورود به سوهو (Soho)، منطقه تئاتر و سرگرمی لندن هستند. میدان ترافالگار (Trafalgar Square) به‌عنوان یادبودی برای پیروزی فرمانده هریتو نلسون (Horatio Nelson) در جنگ با فرانسه و اسپانیا در ناحیه ترافالگار در سال ۱۸۰۵ ساخته شد. ستون نلسون یک مجسمه ۵۶ متری گرانیتی است، که چشم‌اندازی رو به فواره‌های میدان و برجسته‌کاری‌های برنزی دارد.

 پیکدیلی سرکس (Piccadilly Circus) در تقاطع چندین خیابان شلوغ قرار دارد، از جمله پیکدیلی (Piccadilly)، رجنت (Regent)، هی مارکت (Haymarket)، شفتسبری (Shaftesbury) و رو به ترافیک سنگین و درهم است و یکی از معروف‌ترین مجسمه‌های لندن به نام مجسمه بال‌دار که به‌صورت بسیار لطیف و حساس روی یک پا و حالت تعظیم قرار گرفته است. انگار که مجسمه پیکدیلی یک بیان عمومی از توصیف یک صحنه شلوغ و درهم است. 


ویدئوهای مرتبط

نظر خود را ثبت کنید

Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
تلویزیون گردشگری

تلویزیون اینترنتی کردشگری با به اشتراک گذاشتن ویدئو از نقاط مختلف و بکر ایران شما را با ایران و جهان از نزدیک آشنا میکند و راهکارهای گسترش صنعت گردشگری را در ایران و نقاط دیدنی جهان بررسی میکند و راهکارهای سفر ارزان را به شما آموزش میدهد.

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان کارگر شمالی، موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، ساختمان آرپا
تلفن : ۰۹۱۲۲۰۵۱۰۵۸
پست الکترونیکی: tvsafar.info@gmail.com