مارا دنبال کنید:
امروز یکشنبه 3 تیر

خانه ابریشمی رشت


توضیحات

خانه ابریشمی رشت یکی از زیباترین بناهای تاریخی استان گیلان است که قدمت آن به دوره قاجار برمی­گردد. این خانه وسعتی ۲۰۰۰ متری دارد و زیربنای آن ۶۵۰ متر مکعب است. حیاط باصفا و زیبا، حوض بزرگ و باغچه ­های دیدنی، درخت­های تنومند قدیمی، پنجره­ های متعدد و … همگی این خانه را به مکانی بسیار جذاب برای بازدید تبدیل کرده­اند.
برای پیدا کردن خانه تاریخی ابریشمی رشت باید سراغ میدان بسیج یا همان میدان صیقلان را از اهالی شهر بگیرید. سپس در قسمت جنوب شرقی این میدان به دنبال کوچه شاعری باشید. این همان کوچه­ای است که این خانه قدیمی در آن واقع شده است. اگر عکس خانه ابریشمی رشت گیلان را ببینید، با فضایی بزرگ به وسعت ۲۰۰۰ متر مربع روبرو می­شوید که ۶۵۰ متر مربع از آن زیربنای ساختمان است. حوض زیبای وسط حیاط، پنجره­های فراوان خانه، درخت­ها و باغچه­های بی­نظیر و … همگی نشان از یک خانه تاریخی اصیل و خارق العاده دارند.


ویدئوهای مرتبط

نظر خود را ثبت کنید

Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
تلویزیون گردشگری

تلویزیون اینترنتی کردشگری با به اشتراک گذاشتن ویدئو از نقاط مختلف و بکر ایران شما را با ایران و جهان از نزدیک آشنا میکند و راهکارهای گسترش صنعت گردشگری را در ایران و نقاط دیدنی جهان بررسی میکند و راهکارهای سفر ارزان را به شما آموزش میدهد.

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان کارگر شمالی، موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، ساختمان آرپا
تلفن : ۰۹۱۲۲۰۵۱۰۵۸
پست الکترونیکی: tvsafar.info@gmail.com